Polski integrator
rozwiązań zrobotyzowanych
Monitoring pracy robota
Budowa stanowiska zrobotyzowanego
Obsługa robota przemysłowego i spawaliczego
Programowanie robotów przemysłowych i spawalniczych
Teach pendant
Uruchomienie stanowiska zrobotyzowanego

Montaż robotów przemysłowych, stanowisk zrobotyzowanych, szkolenia pracowników, serwis i monitoring robotów

Montaż robotów przemysłowych i rozwiązań zrobotyzowanych

 

Przeprowadzając robotyzację produkcji u naszych Klientów, zapewniamy kompleksowy zakres usług– od analizy procesów produkcyjnych, przez budowę stanowiska i programowanie robotów przemysłowych aż po dostarczenie gotowego rozwiązania, jego montaż i serwisowanie.

W celu maksymalnego usprawnienia montażu stanowisk zrobotyzowanych, większość naszych rozwiązań jest osadzonych na jednej platformie, łatwych w instalacji i deinstalacji, a także w przenoszeniu w przypadku, gdy z racji dalszej rozbudowy linii produkcyjnej nastąpi konieczność reorganizacji hali produkcyjnej.

Ta elastyczność w zarządzaniu układem linii zrobotyzowanej ma kluczowe znaczenie, gdyż miejsce, w którym pracuje stanowisko, ma często ogromny wpływ na wydajność produkcji.

Dowiedz się więcej o prawidłowym włączeniu robotów do produkcji przemysłowej:

Szkolenie pracowników

 

Jako integrator stanowisk zrobotyzowanych, oferujemy kompleksowe szkolenia pracowników z obsługi dostarczonych robotów przemysłowych. Nasze rozwiązania są wyposażone w przyjazne dla użytkownika panele sterownicze, oznaczone jasno i czytelnie. Dzięki temu, po przebytym szkoleniu, stanowiska mogą być obsługiwane nawet przez uprzednio niewykwalifikowana kadrę.

 

Serwis robotów przemysłowych i monitoring prewencyjny

 

W ramach naszej oferty zapewniamy także serwis robotów oraz, na życzenie klienta, monitoring prewencyjny zainstalowanych maszyn. Nasze usługi serwisowe obejmują zarówno tradycyjne prace maintenance jak i zdalną diagnostykę i wsparcie w programowaniu robotów przemysłowych.

Aspektem powiązanym z serwisem robotów jest tzw. monitoring prewencyjny. Pozwala on ocenić rzeczywisty stan maszyn i zaplanować potrzebne naprawy serwisowe tak, aby zminimalizować ryzyko awarii i przestojów na produkcji. Na tym jednak nie kończy się zastosowanie oferowanego monitoringu robotów – dzięki innowacyjnemu systemowi zbierania i analizy danych dotyczących pracy stanowiska, możemy na bieżąco monitorować i zwiększać jego wydajność.

 

 

Co najważniejsze, oferowane przez nas rozwiązania nie wymagają zatrudniania dodatkowych pracowników do zarządzania pobieranymi danymi, a dzięki przechowywaniu tych danych w chmurze, niewymagana jest również żadna dodatkowa infrastruktura (przestrzeń dyskowa czy komputery). Więcej o prewencyjnym monitoringu maszyn można dowiedzieć się tutaj:

Czytaj: Wielki Brat 4.0. czyli sprytny sposób na zdalny monitoring stanowisk zrobotyzowanych

  • Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski
  • ul. Wielicka 250
  • 30-663 Kraków