Polski integrator
rozwiązań zrobotyzowanych

Integrator stanowisk
zrobotyzowanych
Innowacyjny przemysł 5.0 Zobacz filmy z realizacji

Innowacyjność na miarę przemysłu 5.0

Firma Roboty Przemysłowe Sp. z o. o. zajmuje się robotyzacją linii produkcyjnych z wykorzystaniem niezawodnych robotów marki FANUC. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu, dostarczaniu, kompleksowej integracji, wraz z programowaniem, zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych, paletyzacyjnych, do zgrzewania, cięcia, nakładania powłok oraz tych związanych z obsługą maszyn i pras krawędziowych. Podejmujemy także wyzwania niestandardowe, wdrażając roboty do pracy w najbardziej wymagających procesach wytwórczych oraz zróżnicowanych aplikacjach przemysłowych.

Elastyczne rozwiązania

Produkujemy i wdrażamy kompletne stanowiska zrobotyzowane, które sprawdzają się zarówno w wielkoseryjnej produkcji ściśle określonych detali, jak i realizacji krótkich, często wręcz prototypowych serii rozwiązań, wzmacniając przewagę konkurencyjną firm produkcyjnych.

Kompleksowa obsługa

Stanowiska zrobotyzowane wdrażamy w sposób kompleksowy, począwszy od wyboru modelów robotów oraz opcji,w które są wyposażone; osprzętu (chwytaka, systemu pozycjonowania), poprzez optymalną konfigurację elementów stanowiska, aż po przeszkolenie załogi, serwis i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Dobór technologii

Przy tworzeniu każdej aplikacji przede wszystkim poznajemy i analizujemy istotę procesu technologicznego, by w efekcie zaproponować Klientowi optymalny schemat robotyzacji, odpowiadający zarówno bieżącym, jak i przyszłym potrzebom produkcji. Tworzone przez nas rozwiązania cechuje wysoka wydajność, elastyczność, niezawodność i zgodność z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Roboty FANUC Roboty Przemysłowe
Plazmowe i laserowe Spawanie MIG/MAG/TIG
Paletyzacja Zgrzewanie
Wycinanie i gięcie Prasy krawędziowe
Procesy niszowe Nakładanie powłok
Deklaracja CE Rozwiązanie low-cost
Przemysł 5.0 Innowacyjne technologie
Kontrola jakości Systemy wizyjne

Programowanie online/ offline

Oferujemy usługi w zakresie programowania stanowisk, łącznie z optymalizacją oprogramowania producenta, przeprogramowaniem robotów przemysłowych pod nowe zadania oraz wdrażaniem programów autorskich dla zadań niestandardowych.

Serwis

Nasza oferta obejmuje zarówno techniczne wsparcie telefoniczne jak i serwis w siedzibie Klienta. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym i własnym magazynem części zamiennych, co usprawnia usługi serwisowe.

Szkolenia

Oferujemy szkolenia z zakresu obsługi i programowania robotów przemysłowych online oraz offline. Szkolenia realizujemy na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.

„Firma Roboty Przemysłowe Sp. z o.o. jest dla nas rzetelnym i zaangażowanym partnerem biznesowym, z którym nie mamy obaw nawiązać współpracy w przyszłości.”

- Pratt & Whitney Rzeszów

„Owocem współpracy są maszyny charakteryzujące się wysoką precyzją i spełniające wszelkie wymagania jakościowe. Roboty Przemysłowe zapewniają także stojący na wysokim poziomie serwis tych urządzeń.”

- NTB Groupa Sp. z o.o.

„Potwierdzam, że zaproponowane przez Integratora rozwiązanie spełniło nasze oczekiwania oraz pozwoliło zoptymalizować proces produkcyjny. Wszystkie prace projektowe zostały wykonane z należytą starannością, w terminie ustalonym w umowie, zgodnie z wymaganiami oraz obowiązującymi przepisami i normami.”

- Proseat Sp. z o.o.

  • Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski
  • ul. Wielicka 250
  • 30-663 Kraków